LG ORTİMAX su arıtma

PEŞİNATSIZ KREDİ KARTSIZ 12 AYA KADAR ELDEN TAKSİT İMKANI

TEMİZ VE SAĞLIKLI İÇME SUYUNU  LG ORTİMAX SU ARITMA  SİSTEMLERİ İLE EVİNİZDE ÜRETİN! LG ORTİMAX SU ARITMA, DÜNYANIN EN İLERİ TEKNOLOJİSİ OLAN RESERVE OSMOSİS SU ARITMA İLE SAĞLIKLI SUYUN TEK ADRESİDİR, ARITMA CİHAZLARINIZI İYİ GÜNLERDE KULLANMANIZI DİLERİZ.
2 yıl resmi garanti ve firma garantisi olan ürünlerimizin, destek ve teknik servis hizmetleri merkezimiz tarafından yapılmaktadır. Su arıtma sektöründe yılların tecrübesi ile reverse osmosis ev su arıtma cihazları istanbul su arıtma filtre servisi endüstriyel sanayi su arıtma sistemleri başlıklarıyla hizmetinizdeyiz.
Su arıtma cihazı filtre değişimi kolay bir üründür. Kapalı veya açık kasa model seçenekleriyle sağlam bir üründür. Tüm parçaları orijinaldir, %100 Türkiye üretimidir. Kore veya Çin malı uzak doğu su arıtma cihazlarından değildir. Sağlıklı, ekonomik ve kaliteli arıtma cihazıdır. Arıtma cihazlarımız 2 Yıl resmi garantilidir. Satış sonrası hizmeti, ücretsiz montaj ve keşif, servis garantisi, faydalı model belgelidir. İ.Ü Mühendislik Fakültesi Çevre Mühendisliği Bölümü su arıtma analiz raporludur.

Cihazlarımız (opsiyonel *isteğe bağlı, standart olmayan, seçimlik), 10″ 5 Micron Sediment, 10″ Blok Karbon, 10″ GAC Karbon, 75 GPD membran, 3.2 galon tank ( 12 Lt. ), 120 Psi pompa, adaptör + Y.B. switch, A.B. switch + şatof valf, ankastre seri musluk, üretim kapasitesi 280 Lt/Gün teknik özelliklerine sahiptir.

İnsan vücuduna su arıtma işleminden sonra giren suyun kan dolaşımını hızlandırdığı böbrekleri rahatlattığı insan vücudunun direncini arttırdığını söyleyebiliriz. Günde en az 2,5- 3 litre su içmeyi alışkanlık haline getiriniz. İç dekorasyonlarının büyüleyici görsel güzelliklerinin bozulmaması için mutfak, ofis, ev, işyeri, apartman, villa tezgahlarına uygun seçeneklerimizde vardır, bilgilendirme isteyiniz. Kaliteli içme suyu üretmeye yarayan arıtma cihazları çalışma mantığı ilede yüksek oranda kolaylık sağlar. Hiçbir manuel yanı olmayan cihazlarımızın tam otomatik çalıştığını söyleyebiliriz.

PEŞİNATSIZ KREDİ KARTSIZ 12 AYA KADAR ELDEN TAKSİT İMKANI !